Вітаємо з черговим успіхом у Кропивницькому
Народна студія "Юний художник" (керівник Татьяна Сарата).
Юні художники Житомирського Центру творчості дітей і молоді щиро вдячні Миколі Цуканову та організаторам Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна " за нагороди, святкові календарі, які отримали студійці напередодні зимових свят!!!!! Цьогоріч, у нас два переможці : Надія Мартинюк і Віроніка Сорочинська. Та шість учасників конкурсу: Соломія Котик, Олександра Ковтунович, Валерія Наймушина, Ярослав Сингаївський, Ксенія Кузьменко, Софія Ткаченко. Завжди залюбки беремо участь у вашому творчому проекті. Дякуємо, що в такий тяжкий для України час знаходите можливості та даруєте дітям радість!!!!!
Народна студія "Юний художник" (керівник Татьяна Сарата).
Юні художники Житомирського Центру творчості дітей і молоді щиро вдячні Миколі Цуканову та організаторам Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна " за нагороди, святкові календарі, які отримали студійці напередодні зимових свят!!!!! Цьогоріч, у нас два переможці : Надія Мартинюк і Віроніка Сорочинська. Та шість учасників конкурсу: Соломія Котик, Олександра Ковтунович, Валерія Наймушина, Ярослав Сингаївський, Ксенія Кузьменко, Софія Ткаченко. Завжди залюбки беремо участь у вашому творчому проекті. Дякуємо, що в такий тяжкий для України час знаходите можливості та даруєте дітям радість!!!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3432-3933-4635-b634-336566343138/418958530_2463994301.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-6339-4232-a637-313434313232/418434880_2463994347.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-6535-4162-b965-393736633764/418111531_2463994319.jpg)