Вітаємо колектив з чудовим виступом у резиденції нового українського чарівника Доброчара в дендропарку Добродар (Мотижин, Київщина). (Керівник Олена Маліновська, художній керівник Олена Ващишина)
У нас чудові й талановиті вихованці і педагоги! Пишаюся Вами!!!
Репортаж в новинах ТСН
https://tsn.ua/video/video-novini/pid-kiyevom-zapracyuvala-rezidenciya-novogo-ukrayinskogo-charivnika-dobrochara.html?fbclid=IwAR3hm5C1E53JHGeGwHexgJaRVYbTYexCcCnRM8NE1zvf7Sm5zj1EP4S9DSQ
![](https://static.tildacdn.com/tild3431-6336-4335-b931-353532376637/265309380_6824014064.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6132-3964-4532-b539-363132383435/267214671_4501687467.jpg)