Відбулось діалогове коло «Чорнобиль і Фукусіма: дві катастрофи, одна трагедія» з Євгенією Дончевою, директором благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» та представниками префектури Фукусіма, жителями міста Одака та міста Мінамісома, членами Асоціації «Чорнобиль – Тюбу», міста Нагоя, префектури Айчи.
Згадували про трагедію Чорнобиля і Фукусіми в контексті небезпек та викликів ХХІ століття. Говорили про мистецтво, яке долає кордони і робить країни близькими і зрозумілими одна одній. На презентаційному майданчику «Творчий рушник від Житомира до Японії» можна було побачити роботи дітей, виконані у різноманітних японських техніках. Їх представили Катерина Дацун, художниця і викладач гуртка «Юний дизайнер» Житомирського Центру творчості дітей і молоді та Житомирського фахового коледжу культури та мистецтв ім. І. Огієнка, та Андрій Маєвський, викладач гуртка «Оригамі» Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Бібліотекарі влаштували артпоказ унікальних книжкових та періодичних видань з фонду бібліотеки та творчих поробок та іграшок, виконаних читачами. Свою думку висловили у поетично-пісенному намисті «Коли до тебе Муза в гості завітає»» Світлана Смірнова, автор і виконавиця власних пісень та поетеса Марія Рудак.
![](https://static.tildacdn.com/tild3135-3063-4330-a239-633237383632/159465995_1415378668.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3238-3165-4336-b138-373639646534/159488674_1415378792.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-6131-4462-a133-383830303462/159959612_1415379522.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-6261-4239-a237-333564663765/159961229_1415379135.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3931-3364-4263-b036-366336623932/159900826_1415382475.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6161-6633-4132-b863-623732333931/159422289_1415379858.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3632-6531-4633-a638-313364663435/160180642_1415379592.jpg)