Міжнародний конкурс мистецтв "Talents-2021" (26.09.2021, м. Київ)
До Житомира І місце везе "Народний художній колектив" ансамбль танцю "Посмішка" (художній керівник Тетяна Лопарева, керівник Оксана Романчук, акомпаніатор Марина Бобунова )
По закінченні жюрі конкурсу підвело підсумки виступів усіх колективів і одностайно присвоїло найвищу нагороду з хореографії - ГРАН-ПРІ -за композицію "ПОЛІСЬКІ ЖАЙВОРОНКИ"!!
Щиро вітаємо з черговою перемогою наших юних танцюристів та їх педагогів!
![](https://static.tildacdn.com/tild3765-6461-4162-b765-343230363831/243059148_3980996286.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-3033-4438-a632-373634303636/243050308_3981203019.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6465-6466-4264-b964-393837356266/243076808_3980997219.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6532-6639-4363-a636-316663636162/243112527_3980998819.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3534-3864-4835-b463-613361333937/243119456_3980996719.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3533-3066-4536-a165-666266383637/243007267_3980998286.jpg)