"Народний художній колектив" хорова студія "Струмочок"
Елена Ващишина - художній керівник і керівниця гуртка студії,
Михайло Валентина Оргіш - керівниця гуртка, хормейстер студії на громадських засадах;
Валентина Добровінська і Марина Бобунова - концертмейстерки студії
дякують організаторам та учасникам VIII Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів» Фестиваль хорової музики "Жайвір скликає друзів" , який відбувся у Львові 27-28 травня 2023 року та особисто Наталія Чмир-Козяр за яскраві емоції та незабутні враження.
Елена Ващишина - художній керівник і керівниця гуртка студії,
Михайло Валентина Оргіш - керівниця гуртка, хормейстер студії на громадських засадах;
Валентина Добровінська і Марина Бобунова - концертмейстерки студії
дякують організаторам та учасникам VIII Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів» Фестиваль хорової музики "Жайвір скликає друзів" , який відбувся у Львові 27-28 травня 2023 року та особисто Наталія Чмир-Козяр за яскраві емоції та незабутні враження.
![](https://static.tildacdn.com/tild6562-6362-4263-b761-356435316361/350136812_1598075520.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3230-3833-4632-b535-336165643961/349854906_2633989329.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3531-6134-4038-a635-626439353031/349515668_2358748157.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3539-4163-b931-393134316138/350296243_5756955846.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6331-3261-4532-b230-643439383163/350329367_5761534712.jpg)