Вітаємо Народну хорову студію "Струмочок" з високою нагородою - Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зимова фантазія. Різдвяні візерунки" в номінації "Академічний вокал"!!!
Понад 60 колективів і солістів демонстрували свою творчість у різних вікових групах і номінаціях.
У нас надзвичайно талановиті вихованці й педагоги! Пишаюся Вами!!!
Усім серцем радіємо за успіх наших юних співаків та їх педагогів!!! Справжні майстри!!! Так тримати!!! Здоров'я міцного, дзвінких голосів, яскравих кольорів і творчої наснаги!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-6637-4434-a231-633166343731/267879165_4538669563.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3866-3334-4435-a566-303439323330/267943222_4538670163.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6630-3030-4934-a131-626362326666/267620263_4538671697.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3232-4230-b136-653031363139/267852105_4538672097.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6332-3736-4636-b763-636338366439/267865736_4538670663.jpg)