Вітаємо з дебютним успіхом!!!
Міжнародний фестиваль-конкурс "Зірковий прибій" (Болгарія, МДТ "Морські дюни").
АНГЕЛІНА ІВАНЮХА (8 років) - володарка І премії (народний вокал)
Ангеліна лише рік навчається у студії естрадної пісні ЖЦТДІМ, тому виступала з народними піснями, яких її навчає чудовий педагог з Черняхова Світлана Колядич.
Свято, шоу, феєрія, фантастичне видовище!!! Наші діти найкращі!!!
З перемогою, АНГЕЛІНО!!!
Хай твоє сонечко ніколи не заходить за хмари! Дякуємо фантастичному журі і команді організаторів конкурсу на чолі із Станислава Котелянская за яскраве літо, тепле море, лагідне сонце, дружній змагальний дух і чудовий відпочинок!
Міжнародний фестиваль-конкурс "Зірковий прибій" (Болгарія, МДТ "Морські дюни").
АНГЕЛІНА ІВАНЮХА (8 років) - володарка І премії (народний вокал)
Ангеліна лише рік навчається у студії естрадної пісні ЖЦТДІМ, тому виступала з народними піснями, яких її навчає чудовий педагог з Черняхова Світлана Колядич.
Свято, шоу, феєрія, фантастичне видовище!!! Наші діти найкращі!!!
З перемогою, АНГЕЛІНО!!!
Хай твоє сонечко ніколи не заходить за хмари! Дякуємо фантастичному журі і команді організаторів конкурсу на чолі із Станислава Котелянская за яскраве літо, тепле море, лагідне сонце, дружній змагальний дух і чудовий відпочинок!
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-3663-4537-b834-383437616462/360096338_8255544892.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-6136-4266-b137-623135356366/358593675_8255550025.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-6537-4037-b865-306262656661/359758590_8255550325.jpg)