Новини

Вихованці фотогуртка влаштували фруктам та овочам "фотосесію" в режимі макрозйомки

Вихованці гуртка "Мистецтво фотографії" Житомирського центру творчості дітей і молоді влаштували фруктам та овочам "фотосесію" в режимі макро. У такий спосіб діти не лише відпрацьовують потрібні фотографу навички, а й вчаться знаходити цікаве у простих буденних речах.

Про це Суспільному розповів керівник гуртка "Мистецтво фотографії" фотограф Леонід Шевчук. За його словами, зйомки максимально деталізованих світлин фруктів і овочів у розрізі дають можливість спробувати себе одразу в кількох розділах фотомистецтва, а крім того, вчать дітей працювати зі світлом у студії.


Вихованка гуртка Дарія Якусевич принесла на це заняття апельсин. Дівчина каже, що це перша така її зйомка.


"Я думаю, що це дуже цікаво. Ми можемо дізнатися, що знаходиться у самих фруктах. Також макрозйомка – один з найбільш захоплюючих видів зйомки. З її допомогою можна зробити дуже багато крутих знімків", – розповідає Дарія.
Іван Сікач для фотографування обрав ківі. Подібні зйомки, говорить, дозволяють відтренувати навички і розвинути художнє бачення.Під час заняття з фотозйомки керівниця гуртка "Основи дизайну" Ольга Воробйова розповіла дітям, що у кожному фрукті чи овочі, відзнятому за допомогою режиму макро, можна знайти ідеї для дизайну.

"З точки зору дизайнера, це чудово. З цього можна робити гарні панно під будь-який інтер'єр. Якщо колір кімнати оранжевий, підібрати туди ту ж саму апельсинку, котра дуже прикрасить приміщення. Кожен може побачити щось своє у розрізаних овочах та фруктах – якийсь силует чи тваринку", – каже Ольга.

За словами Леоніда Шевчука, експериментальні зйомки у гуртку "Мистецтво фотографії" продовжуватимуть не тільки у студії, а й за її межами. Вже наступного тижня діти спробують відтворити силуети вечірнього Житомира у русі.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZfcBF8yF_I&feature=youtu.be