Бажаємо юній співачці у Новому 2023 році всього нового: нових здобутків і перемог, нових гарних пісень, нової аудиторії захоплених глядачів, нового натхнення і бажання приносити радість людям, і, в першу чергу, - творчої наснаги, щоденної роботи для найшвидшої перемоги нашої миролюбної країни над ворогом!
Міцного здоров'я, добробуту, успішного насиченого життя, сповненого любові й радості, харизматичності, артистичності, мирної творчості для непереможної України!
![](https://static.tildacdn.com/tild3137-3638-4538-b033-303633323938/322681767_4738391914.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3965-3363-4461-a132-623535393231/322473192_1257627171.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-3331-4336-a161-336665313832/322108529_8696425009.jpg)