8 квітня 2021 року відбулась Виставка творчих робіт вихованців гуртка «Студія дизайну і декору» ЖЦТДіМ «Креативний дизайн від А до Я» з нагоди присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив». Керівник Тетяна Олександрівна Паламарчук
Колектив свторений у 2008 році. За 13 років колектив встиг завоювати серця молодих дизайнерів, роботи вихованців перемагали на обласних та Всеукраїнських та Міжнародних виставках.
Студія дизайну і декору - простір для креативних і талановитих; для всіх, кто обожнює красу в інтер'єрі; для всіх, хто хоче навчитись створювати декор своїми руками!
У студії панує тепла, дружня атмосфера, арттерапія, свобода вибору та необмежене натхнення для кожного вихованця!
На заняттях гуртка займаються і діти від 5 років, і університетська молодь!
В студії проходять унікальні заняття, майстер-класи з основ дизайну, графіки, флористики, образотворчого мистецтва, змішаних технік і скрапбукінгу!
Запрошуємо Вас поринути у креатив від А до Я!
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-6261-4332-b039-313961346162/_viber_2021-04-15_12.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3638-3966-4434-a263-623664366232/_viber_2021-04-15_12.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3065-6230-4432-a233-663632633761/_viber_2021-04-15_12.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-3633-4435-b137-346663313431/_viber_2021-04-15_12.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3661-6166-4939-b238-666665646334/_viber_2021-04-15_12.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6433-3238-4230-b537-343364356130/_viber_2021-04-15_12.jpg)