"Народний художній колектив" хорова студія «Струмочок» ЦТДіМ до 30-річчя незалежності України презентувала "Пісню мого міста", написану Народною артисткою України Лесею Горовою спеціально для нашого колективу і відзняту за грантом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради (начальник Ірина Ковальчук) для вихованки "Струмочка" Олі Майстренко, за що ми їм сердечно вдячні!
Щиро дякуємо і вихованцям студії та їх батькам, які натхненно втілювали в життя відеопроєкт, і його авторам - режисеру Ніні Рябенко, оператору-постановнику і режисеру монтажа Артему Цівко, оператору Валентину Кравченко, звукорежисеру Миколі Туровському, чудовій ведучій Марині Демб, усім-усім небайдужим людям, які допомагали в створенні фільму і презентації "Пісні мого (нашого) міста"!
https://zhitomir.info/news_202171.html
![](https://static.tildacdn.com/tild6536-6535-4636-b131-386565626230/240365950_3736528077.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3139-3362-4263-a433-303731636265/240165470_3725862611.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3930-6538-4237-b435-633666386533/240217125_3736522277.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3835-3930-4531-b061-616161353437/240346113_3736524444.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-3938-4462-b361-383739636263/240402201_3736526410.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-6436-4837-a538-383133633736/240416128_3736528410.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3838-3361-4631-b636-313037646334/240419442_3736521544.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3061-3933-4262-b563-383665383261/240420083_3725862245.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3335-4964-a330-636631633566/240432892_3736527444.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3135-4662-a531-373164323930/240424405_3736526977.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6433-3762-4764-b865-366534656532/240440738_3736526110.jpg)