Струмочок

Приймаємо гостей і подарунки з Японії!

Благодійний фонд “Заложники Чорнобиля” більш як 30 років допомагає постраждалим від аварії на ЧАЕС на Житомирщині та тісно співпрацює з благодійними організаціями Японії з початку 90-х років минулого століття. Зокрема й з фондом “ЧеФуКо”. Організація «ЧеФуКо» («Діти Чорнобиля та Фукусіми») була заснована у 2013 році за ініціативи президента компанії Дайнікаентай Консалтінг пана Асаї. Головна мета благодійної організації – допомога всім дітям світу, які зазнали лиха від трагедій та катастроф, починаючи з дітей префектури Фукусіма та тих, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В 2013 році фондом "Заложники Чорнобиля" була оголошена акція «РІЗДВО ДРУЖБИ» як продовження багаторічної кампанії, котру проводили японці, надсилаючи вітальні листівки з Новим роком та Різдвом дітям з постраждалих від радіації регіонів Житомирщини.

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят 2021 молодший склад хору Дитяча хорова студія Струмочок / Children's Choir Studio Strumochok Житомирський Центр творчості дітей і молоді теж передав свої святкові музичні привітання японським дітям. І сьогодні ми отримали привіт з далекої Японії. Дякуємо керівнику БФ "Заложники Чорнобиля" Дончевій Євгенії Євгенівні

за неймовірну можливість спілкування з нашими японськими друзями!
.