Щойно в Житомирі завершив роботу італійський проєкт від FONDAZIONE TERRE, DES HOMME'S ITALIA - ONLUS "Покращення доступу до освіти та послуг із захисту дітей, які в Житомирі постраждали через війну"
У проєкті брали участь 100 учнів ліцеїв 1, 2, 21, 26 та юні таланти "Народного художнього колективу" студії "Юний художник" Центру творчості дітей і молоді.
Арттерапевтичні заняття із хлопчиками та дівчатками нашого міста проводив італійський митець, художник, скульптор Пауло. Це була цікава, захоплююча творча діяльність, де юні митці створювали свої власні проекти, уявляли себе в ролі майбутніх мерів, архітекторів, художників, відкривали в собі нові можливості, знаходили нових друзів, гуртувалися та цікаво й динамічно проводили час.
Заняття проходили в дитячій художній галереї ЖЦТДІМ у чудовій творчій атмосфері і залишили неймовірно позитивні емоції, враження, спогади про спільну творчу працю!
У проєкті брали участь 100 учнів ліцеїв 1, 2, 21, 26 та юні таланти "Народного художнього колективу" студії "Юний художник" Центру творчості дітей і молоді.
Арттерапевтичні заняття із хлопчиками та дівчатками нашого міста проводив італійський митець, художник, скульптор Пауло. Це була цікава, захоплююча творча діяльність, де юні митці створювали свої власні проекти, уявляли себе в ролі майбутніх мерів, архітекторів, художників, відкривали в собі нові можливості, знаходили нових друзів, гуртувалися та цікаво й динамічно проводили час.
Заняття проходили в дитячій художній галереї ЖЦТДІМ у чудовій творчій атмосфері і залишили неймовірно позитивні емоції, враження, спогади про спільну творчу працю!
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-6438-4438-b366-396665356433/383496255_8642502453.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3132-3338-4130-b735-613330373031/383969950_8642517986.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6461-6162-4736-b236-386166376664/384121745_8642502153.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3135-3961-4239-a133-646133353130/383225017_8642505720.jpg)