Вже майже тиждень 18 вихованців і двоє педагогів ансамблю "Ритм" ЖЦТДІМ у рамках Проєкту Українсько-Польської Ради Обміну Молоді «Під спільним небом», разом з польською молоддю активно і творчо відпочивають, спілкуються, вчаться, діляться вміннями, мріями і враженнями у Битомі (Bytom) - чудовому і одному з найстаріших польських міст Верхньої Сілезії.
Проєкт заснований Фундацією Фонду Розвитку Системи Освіти з центром у Варшаві, Міністерством Національної Освіти Республіки Польща та Муніципалітетом м. Битом.
Міський голова Битому пан Маріуш Волош (Mariucz Wołosz) , координаторка пані Аліна Вєчорек (Alina Wieczorek), керівниця і перекладачка пані Оксана Заобурна (Oksana Zaoburna) доклали величезних зусиль для чудового і плідного прийому українських дітей! Низький уклін вам за це!
Від педагогів і вихованців ЖЦТДІМ та їх батьків велика подяка Житомирській міській раді, особисто міському голові Сергію Сухомлину та його заступникам і керівництву департаменту освіти ЖМР за сприяння в організації цієї поїздки!
Дітям створили чудові умови:
проживання в готелі 4* у 2-3-місних номерах з усіма зручностями, смачне харчування в ресторані.
Багато екскурсій: музей Хліба (діти самі випікали хліб); планетарій; музей історії та побуту Нікішовець (Nikiszowiec) – оригінальний житловий масив для шахтарів у Катовіцах; шахта Гвідо в Забже та інші!
Безліч спільних розваг і майстер-класів: квести у місті, брейн-ринги, графіті, виговлення мила, розмальовки наплічників, танцювальні вечори, скеледром... Справжня дружня сім'я і купа емоцій, радощів, сміху!
А потім обійми, поцілунки, сльози прощання!
Сердечно дякуємо усій команді з Битома за чудовий прийом наших дітей, організацію дозвілля і побуту, майстер-класи і розваги, за щирі серця і теплі душі, обійми й поцілунки, сльози і клятви у вірній дружбі!
Проєкт заснований Фундацією Фонду Розвитку Системи Освіти з центром у Варшаві, Міністерством Національної Освіти Республіки Польща та Муніципалітетом м. Битом.
Міський голова Битому пан Маріуш Волош (Mariucz Wołosz) , координаторка пані Аліна Вєчорек (Alina Wieczorek), керівниця і перекладачка пані Оксана Заобурна (Oksana Zaoburna) доклали величезних зусиль для чудового і плідного прийому українських дітей! Низький уклін вам за це!
Від педагогів і вихованців ЖЦТДІМ та їх батьків велика подяка Житомирській міській раді, особисто міському голові Сергію Сухомлину та його заступникам і керівництву департаменту освіти ЖМР за сприяння в організації цієї поїздки!
Дітям створили чудові умови:
проживання в готелі 4* у 2-3-місних номерах з усіма зручностями, смачне харчування в ресторані.
Багато екскурсій: музей Хліба (діти самі випікали хліб); планетарій; музей історії та побуту Нікішовець (Nikiszowiec) – оригінальний житловий масив для шахтарів у Катовіцах; шахта Гвідо в Забже та інші!
Безліч спільних розваг і майстер-класів: квести у місті, брейн-ринги, графіті, виговлення мила, розмальовки наплічників, танцювальні вечори, скеледром... Справжня дружня сім'я і купа емоцій, радощів, сміху!
А потім обійми, поцілунки, сльози прощання!
Сердечно дякуємо усій команді з Битома за чудовий прийом наших дітей, організацію дозвілля і побуту, майстер-класи і розваги, за щирі серця і теплі душі, обійми й поцілунки, сльози і клятви у вірній дружбі!
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-3165-4865-a361-643336386533/387744250_8701566647.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3230-6166-4139-b265-613136653131/387721460_8701567147.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6333-3035-4663-a231-626162313330/387751536_8706419480.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3766-4964-b538-343164623636/387774722_8706435780.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6238-6636-4437-b134-366339363930/387741492_8706434847.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3336-3464-4436-b536-343266376132/387758473_8717346079.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6336-3463-4034-b362-323638643038/387774699_8717333379.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3461-3334-4238-b265-303637613839/387752138_8717345812.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3466-6637-4362-a337-636263666565/387783271_8717333812.jpg)