Новини

"Ритм" у Польщі

Вже майже тиждень 18 вихованців і двоє педагогів ансамблю "Ритм" ЖЦТДІМ у рамках Проєкту Українсько-Польської Ради Обміну Молоді «Під спільним небом», разом з польською молоддю активно і творчо відпочивають, спілкуються, вчаться, діляться вміннями, мріями і враженнями у Битомі (Bytom) - чудовому і одному з найстаріших польських міст Верхньої Сілезії.

Проєкт заснований Фундацією Фонду Розвитку Системи Освіти з центром у Варшаві, Міністерством Національної Освіти Республіки Польща та Муніципалітетом м. Битом.

Міський голова Битому пан Маріуш Волош (Mariucz Wołosz) , координаторка пані Аліна Вєчорек (Alina Wieczorek), керівниця і перекладачка пані Оксана Заобурна (Oksana Zaoburna) доклали величезних зусиль для чудового і плідного прийому українських дітей! Низький уклін вам за це!

Від педагогів і вихованців ЖЦТДІМ та їх батьків велика подяка Житомирській міській раді, особисто міському голові Сергію Сухомлину та його заступникам і керівництву департаменту освіти ЖМР за сприяння в організації цієї поїздки!


Дітям створили чудові умови:
проживання в готелі 4* у 2-3-місних номерах з усіма зручностями, смачне харчування в ресторані.

Багато екскурсій: музей Хліба (діти самі випікали хліб); планетарій; музей історії та побуту Нікішовець (Nikiszowiec) – оригінальний житловий масив для шахтарів у Катовіцах; шахта Гвідо в Забже та інші!

Безліч спільних розваг і майстер-класів: квести у місті, брейн-ринги, графіті, виговлення мила, розмальовки наплічників, танцювальні вечори, скеледром... Справжня дружня сім'я і купа емоцій, радощів, сміху!

А потім обійми, поцілунки, сльози прощання!

Сердечно дякуємо усій команді з Битома за чудовий прийом наших дітей, організацію дозвілля і побуту, майстер-класи і розваги, за щирі серця і теплі душі, обійми й поцілунки, сльози і клятви у вірній дружбі!