В Житомирській обласній науковій бібліотеці ім. О.Ольжича відкрилася виставка «Простір лінії» творів учнів, випускників і керівників гуртка «Юний дизайнер» Житомирського Центру творчості дітей і молоді (керівники Катерина Дацун , Виктор Дацун ), якими проведена величезна робота по збору і систематизації творів мистецтва учасників колективу. Тему своїх малюнків гуртківці обирали самостійно.
Виставка відкрита для глядачів з 01 по 31 серпня цього року.
Графіка – одна з найстаріших художніх технік. Вона оперує штрихами і лініями, білим і чорним, світлом і тінню. Саме з цими простими і водночас багатофункціональними засобами художньої виразності можна ознайомитися на виставці.
«Графіка - моя любов, і хочу поділитися цією любов'ю з усіма. З лінії все починається - ескіз олівцем передує будь-якому задуму. Лінія дуже приваблива, її хочеться розглядати, і завжди є що розглянути: світло і тінь, ніч і день, біле та чорне, лінія, пляма, штрих, крапка...» - зазначила Катерина Дацун.
Запрошуємо усіх на виставку.
Виставка відкрита для глядачів з 01 по 31 серпня цього року.
Графіка – одна з найстаріших художніх технік. Вона оперує штрихами і лініями, білим і чорним, світлом і тінню. Саме з цими простими і водночас багатофункціональними засобами художньої виразності можна ознайомитися на виставці.
«Графіка - моя любов, і хочу поділитися цією любов'ю з усіма. З лінії все починається - ескіз олівцем передує будь-якому задуму. Лінія дуже приваблива, її хочеться розглядати, і завжди є що розглянути: світло і тінь, ніч і день, біле та чорне, лінія, пляма, штрих, крапка...» - зазначила Катерина Дацун.
Запрошуємо усіх на виставку.
![](https://static.tildacdn.com/tild6565-6232-4436-b162-643536303034/364602042_1368921897.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3832-3939-4230-b731-633230363365/3444301402012180655.jpg)