Нещодавно відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ЗУСТРІЧ: ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ- 2023", м. Київ.
Марійка Лазарчук, вихованка "Народного художнього колективу "студії "Юний художник " ЖЦТДіМ - фіналістка мистецького конкурсу, ІІІ місце. Нагороджена дипломом, грошовою винагородою, історичною літературою.
Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась 3 лютого 2024 року в приміщенні музею Шолом-Алейхема в Києві.
Розумничка, Марійка!!!! Так тримати!!!!! Міцного здоров'я тобі, радості, позитивних емоцій, цікавих творчих ідей!!!!!
Марійка Лазарчук, вихованка "Народного художнього колективу "студії "Юний художник " ЖЦТДіМ - фіналістка мистецького конкурсу, ІІІ місце. Нагороджена дипломом, грошовою винагородою, історичною літературою.
Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась 3 лютого 2024 року в приміщенні музею Шолом-Алейхема в Києві.
Розумничка, Марійка!!!! Так тримати!!!!! Міцного здоров'я тобі, радості, позитивних емоцій, цікавих творчих ідей!!!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3532-3933-4764-b339-323362363135/428424827_2487766195.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6433-6531-4139-b038-663837346566/428362343_2487766139.jpg)