Новини

Майстер-клас "Флористика". Сіль

Майстер клас для дітей і дорослих, митців і експериментаторів, бажаючих спробувати свої сили у творах з незвичних і незвичайних матеріалів, у створенні нових мистецьких технік і технологій.

Гурток "Флористика", керівник Вероника Савченко.

Використання в акварелях кухонної солі.

Якщо насипати сіль на непросохлу акварель, то сіль збирає воду і відштовхує пігмент.

У аипадку дрібної солі "екстра" з'являються маленькі крапочки, схожі на дрібний сніг або туман. Головне - зловити момент, коли малюнок не зовсім мокрий, щоб не розчинилися кристалики, але і не сухий, інакше нічого не вийде. Можна використовувати навіть морську сіль з великими кристалами, тоді ефект буде ще виразніший!

Якщо любите експериментувати, то з малюнків аквареллю та звичайної солі на світ можуть з'явитися справжні шедеври, як у цих дітей!

На жаль, після висихання такі твори стать дуже ніжними - від найменшого необережного руху сіль може осипатися. Тому твори варто закріпити фіксаторами (як і виконані пастеллю, сангіною, вуглем тощо). Лак для волосся підходить лише для короткострокового сбережения твору. Можна використовувати і будівельну грунтовку, але з пульверизатора та після отримання певних навичок.