гурток "Юний дизайнер" (керівники Виктор Дацун , Катерина Дацун )
Мрії ведуть нас уперед, а улюблені книжки підказують, як долати труднощі на цьому шляху.
Зустрічі, що продовжуються в межах проєкту «ЧИТОдія», допомагають нашим юним друзям.
Для спілкування з читайликами з арт-скрині чудес була обрана книга Ганса Християна Андерсена «Снігова Королева». В казці чудово оповідається про те, що людина може здолати будь-які перешкоди, якщо в її серці живе любов.
Неперевершені малюнки відомого українського ілюстратора Владислава Єрка в ролі сніжинки представляла слухачам художниця Катерина Дацун, керівник гуртка «Юний дизайнер» Житомирського Центру творчості дітей і молоді.
Під час знайомства з книгою діти брали активну участь в інсценізаціях з лялькою Гердою, малювали.
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-3561-4462-b938-306566343930/323809222_3464873743.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6130-6362-4232-a235-626131383232/320344906_2103835379.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-3639-4231-b037-633131343932/322604068_8590994419.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-6339-4834-a634-343463626162/324158188_4884994366.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3736-6464-4535-b836-323435346134/325044898_7118198969.jpg)