Арт-міст «Польща – Японія – Україна»
Мистецтво – це відображення нашого життя в слові, в живопису, в музиці, в малюнку, або будь-якій іншій творчій діяльності.
Світ мистецтва не має кордонів, адже творити може кожен.
Талановиті діти і дорослі, які люблять творити, завітали сьогодні до бібліотеки, щоб через творчість показати свій особливий всесвіт.
На арт-міст «Польща – Японія – Україна» завітали художники, поети, співаки, творчі читайлики ліцею №23. А також фахівці бібліотечної справи з різних куточків Житомирщини, слухачі курсів Обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради. В онлайновому режимі для наших колег цей захід став справжнім майстер-класом їз пізнання культур народів світу та їх єднання.
Перед гостями виступили учасники вокального ансамблю «Квяти», що діє при Польському Домі у Житомирі, під керівництвом Лариси Бойко, лауреатки премії імені Лесі Українки, композиторки, виконавиці пісень у жанрі «співана поезія».
У «квітковий сад» власних картин запросила учасників незвичайного арт-мосту художниця Катерина Дацун разом із Катериною Покрасою і Дариною Речкаловою, талановитими дівчатками гуртка «Юний дизайнер» Житомирського Центру творчості дітей і молоді.
Євгенія Дончева, директорка Благодійного фонду «Заложники Чорнобиля», розповіла присутнім про Японію та відомий символ японської культури – квітку сакури. Разом із бібліотекаркою, яка перевтілилася у Попелясту Квітку, однойменну героїню книги Аннік Комб’єр, та юним майстром Артуром Дацуном читайлики долучились до творчої майстерки зі створення цієї квітки у техніці оригамі і ліплення з повітряного пласталіну.
Кожен присутній на заході отримав подарунок з далекої Японії - листівку та оберіг Міцухікі (Сливовий вузол), символ міцних зв’язків та довголіття, виготовлені учасниками дитячого хору «Ніхонмацу» та жителями міста Мінамісома, префектури Фукусіма.
Мистецтво – це відображення нашого життя в слові, в живопису, в музиці, в малюнку, або будь-якій іншій творчій діяльності.
Світ мистецтва не має кордонів, адже творити може кожен.
Талановиті діти і дорослі, які люблять творити, завітали сьогодні до бібліотеки, щоб через творчість показати свій особливий всесвіт.
На арт-міст «Польща – Японія – Україна» завітали художники, поети, співаки, творчі читайлики ліцею №23. А також фахівці бібліотечної справи з різних куточків Житомирщини, слухачі курсів Обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради. В онлайновому режимі для наших колег цей захід став справжнім майстер-класом їз пізнання культур народів світу та їх єднання.
Перед гостями виступили учасники вокального ансамблю «Квяти», що діє при Польському Домі у Житомирі, під керівництвом Лариси Бойко, лауреатки премії імені Лесі Українки, композиторки, виконавиці пісень у жанрі «співана поезія».
У «квітковий сад» власних картин запросила учасників незвичайного арт-мосту художниця Катерина Дацун разом із Катериною Покрасою і Дариною Речкаловою, талановитими дівчатками гуртка «Юний дизайнер» Житомирського Центру творчості дітей і молоді.
Євгенія Дончева, директорка Благодійного фонду «Заложники Чорнобиля», розповіла присутнім про Японію та відомий символ японської культури – квітку сакури. Разом із бібліотекаркою, яка перевтілилася у Попелясту Квітку, однойменну героїню книги Аннік Комб’єр, та юним майстром Артуром Дацуном читайлики долучились до творчої майстерки зі створення цієї квітки у техніці оригамі і ліплення з повітряного пласталіну.
Кожен присутній на заході отримав подарунок з далекої Японії - листівку та оберіг Міцухікі (Сливовий вузол), символ міцних зв’язків та довголіття, виготовлені учасниками дитячого хору «Ніхонмацу» та жителями міста Мінамісома, префектури Фукусіма.
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3132-4261-b964-366536383436/348950545_1641007983.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3963-6161-4835-b063-356238633861/350059183_2296682197.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3266-6232-4437-a534-336566343039/350127916_6313521521.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-3135-4364-b731-383933666132/350672429_1033874597.jpg)