Новини

Хоровій студії "Струмочок" - 40 років

У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера в рамках фестивалю «Pro|PHIL-music» з успіхом відбувся концерт "Україна - це світло", присвячений 40 - річчю хорової студії «Струмочок». Це не просто дитяча хорова студія. Вони – «Струмочки»! Вони талановиті, наполегливі, непосидючі та не байдужі! Вони діти, які пишаються своїм містом, своєю працею, своєю творчістю.

Цей фестиваль стартував у 2021 році і зібрав навколо себе професійні колективи хорового та інструментального виконання. Сьогодні фестиваль відновлює свою роботу. Його ціль - підтримка колективів камерного виконання, надання можливості представляти свою творчість на всеукраїнському рівні. А також збагачення культурно - мистецького пласту Житомирщини шляхом спілкуванням та професійним обміном між учасниками.

В ювілейному концерті хорової студії «Струмочок» взяли участь: зразковий хор «Estrella» музичної школи «Гармонія» та хор старших класів музичної школи ім. Лесі Українки. Ведуча концерту артистка філармонії – Світлана Ніконорова. Також на святі народна артистка України Леся Горова презентувала свою нову збірку «Україна – це світло». Гучні оплески та вигуки «Браво!» лунали після кожного музичного номеру!!

"Народний художній колектив" хорова студія "Струмочок"

Елена Ващишина - художній керівник і керівниця гуртка студії,

Михайло Валентина Оргіш - керівниця гуртка, хормейстер студії на громадських засадах;

Валентина Добровінська і Марина Бобунова - концертмейстерки студії;

Serhii Starodub - аранжувальник музичних творів студії.

https://www.facebook.com/StrumochokZhytomyr/posts/pfbid036gXjEDGoPeMo2f4PysWHZ7geSjZRT56BoGJiPtdyTPbToBvM1KsV1wYjkbLPsSKhl?__cft__[0]=AZV7GP4mNjSNfNpDmN-1qcXSlgDTJatE5cA-yEUZXXWASAsoyt8Bo_zpnlR8UfDtM3IGlyq1vg-oZJdYheuRuQT9YnO5d98xFXzx1GVDI6Ucq01DfRF7iUdwn3xBjj_Rlk6pJaUSgAhi9MwBJ5XZzf-pBNcxfC0XxhHlDdzpfmCf5ERtLGX-DXKHe4EwxmVQcsD_07yqI8wyG8Knii7pMlrG&__tn__=-UK-R