Вихованці "Народних художніх колективів" ансамблю спортивного бального танцю "Ритм" (художній керівник Татьяна Мельник ), студії естрадної пісні (керівник Микола Полівода ) в особі переможниці Міжнародних конкурсів Анастасія Іванюха і гуртка "Художнє слово" (керівник Людмила Зведенюк)!
Слава нашим воїнам! Здоров'я, сил, віри в близьку перемогу!
Щира подяка вихованцям ЦТДіМ, керівникам колективів і всім, хто організовував і забезпечував проведення концерту -
Микола Полівода, Алла Брежнева, Олександр Нечаєв, волонтери!
![](https://static.tildacdn.com/tild6262-3230-4563-a132-313736353634/320020867_8641875212.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-3932-4432-a535-333734306164/320206386_8770034468.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3332-3932-4664-a365-323032653839/319837207_8759987405.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3832-3932-4164-b136-383462633232/319826254_7338902009.jpg)