6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Найкращі вітання сьогодні лунають на адресу українських воїнів з нагоди їхнього свята, а вихованці Центру творчості також долучились до участі в святі. "Зразковий художній колектив" гурток "Мистецтво фотографії" (керівник - Леонід Шевчук) показали в своїх роботах волю, честь і відвагу українських воїнів і влаштували фотовиставку.
Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!
![](https://static.tildacdn.com/tild6533-3461-4633-b835-633938373433/_viber_2021-12-06_18.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6231-6366-4262-b839-313661656531/_viber_2021-12-06_18.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-3937-4330-a435-393038366338/_viber_2021-12-06_18.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6464-6465-4137-b134-396439653266/_viber_2021-12-06_18.jpg)