Новини

Спільний проект "Творчі - незламним" з БФ Надія Є

14 травня 2023 року! Спільний проєкт "ТВОРЧІ - НЕЗЛАМНИМ!!!" з БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "НАДІЯ Є" (президент Надія Юшкевич ) в різних локаціях ЦТДіМ.
150 учасників з різних куточків нашої області об'єдналися в спільному творчому потоці.

УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ!

У нас найталановитіші діти, які впевнені у щасливому майбутньому держави!

Щиро дякуємо організаторам, учасникам акції та їх керівникам і батькам за творчість і популяризацію дитячого мистецтва та української культури у світі!!!

БФ «Надія Є» гарно усвідомлює, яку велику і значну роль у житті людини відіграє період ДИТИНСТВА. Саме у дитинстві закладаються відчуття, які відіграють особливу роль у подальшому виборі життєвого шляху.

Творчо обдаровані діти міста Житомира та області наділені особливою увагою та теплом, яке йде від благодійного фонду «Надія Є». Кожен наш захід створює такі позитивні емоційні картинки їх життя, які залишаються в пам»яті про щасливе і творче дитинство на завжди, в супереч жахливим реаліям війни.

Благодійна мистецька акція «Творчі-незламним» підтвердила принцип діяльності фонду і пройшла в теплій і дружній атмосфері, наповнила серця дітей любов»ю до своєї Батьківщини, збагатила знаннями про роль мистецтва як засобу національної свідомості та ідентичності. Юні виконавці отримали дуже важливі консультаціі від високо професійних тренерів таких як : Тетяна Коновал, Олена Заведія, Ярослава та Любомира Бовсуновських, Ольги Костюшко, Дарії Супрунюк.

Особливою, зворушливою та урочистою була зустріч учасників заходу з Зірковим виконавцем, володарем Гран-Прі міжнародного –конкурсу в Іспанії, переможцем теле-шоу «Україна має талант» - Артемом Фесько- учасником Першого конкурсу мистецтв «Зірочко, засвітись!» та усіх наступних мисецьких заходів фонду «Надія Є».

Сповнені національної гордості, в єдиному пориві усі учасники мистецького заходу розучили і спільно виконали пісню О. Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну», познайомились та вивчили історико-побутовий танець Поліського регіону, а також відвели душу та проявили не аби яку активність у хореографічному хіп-хоп флешмобі «Рухаємось до Перемоги». Змістовна екскурсія містом, смачне харчування, морозиво фірми «Рудь», цікавий розіграш і хороші призи, індивідуальні сертифікати, і ГОЛОВНЕ – участь у допомозі захисникам України – зробило акцію незабутньою!!! Фото від Анастасії Залужної - фото майстрині фонду "Надія Є". Ведучий та душа заходу - Олексндр Нечаєв.