Щороку 27 січня Україна зі всім світом вшановує пам'ять про жертв голокосту.
У Всеукраїнському конкурсі малюнка "УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ЗУСТРІЧ: МИ З УКРАЇНИ-2022", заснованому Міжнародною організацією UJЕ, твори юних художниць Анна Гусєва та Марії Лазарчук - вихованок народної студії "Юний художник" (керівниця Татьяна Сарата ) Міжнародним журі були визнані одними з найкращих серед творів молодих митців України.
Марія Лазарчук стала лауреаткої ІІІ премії (диплом, грошова винагорода, історичні літературні твори);
Анна Гусєва - дипломанткою (диплом, грошова премія, історичні літературні твори).
Церемонія нагородження відбулася у музеї Шолом Алейхема в Києві.
У Всеукраїнському конкурсі малюнка "УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ЗУСТРІЧ: МИ З УКРАЇНИ-2022", заснованому Міжнародною організацією UJЕ, твори юних художниць Анна Гусєва та Марії Лазарчук - вихованок народної студії "Юний художник" (керівниця Татьяна Сарата ) Міжнародним журі були визнані одними з найкращих серед творів молодих митців України.
Марія Лазарчук стала лауреаткої ІІІ премії (диплом, грошова винагорода, історичні літературні твори);
Анна Гусєва - дипломанткою (диплом, грошова премія, історичні літературні твори).
Церемонія нагородження відбулася у музеї Шолом Алейхема в Києві.
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-3665-4934-b334-306663383863/333172148_8869609825.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-3536-4765-b530-646631376338/333218044_5523470202.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3036-6138-4961-b038-633163343738/333378069_5963614327.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3035-3866-4137-b961-636137386237/333784679_8676347476.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3165-6337-4462-b030-386130633134/333025641_6099855763.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3630-6135-4432-a162-623636313136/333665746_1472031043.jpg)