З нагоди Дня захисту дітей в рамках святкового заходу «Країна дитинства – країна мрій» для вихованців денних пришкільних таборів на локації Житомирського Центру творчості дітей і молоді в парку імені Юрія Гагаріна (Шодуарівський парк) було організовано майстер-класи, які проводили керівники гуртків і вихованці: «Сувенір власними руками» (гурток «Прикладний дизайн», керівник Наталія Кравець), «Подарункова коробочка» (гурток «Флористика», керівник Наталія Погорелова), «Улюблені герої мультфільмів» (гурток «Майстерня полімерної глини», керівник Валентина Бенедищук), «Поробки з ниток» (гурток «В’язання», керівник Ірина Потапова; гурток «Українська народна вишивка», керівник Алла Брега), «Прикраси» (гурток «Мистецтво бісероплетіння», керівник Олена Ренова; гурток «Макраме», керівник Ірина Падюк), «Боді-арт» (гурток «Художні творчість, керівники Юлія Сафонова і Олена Долгополова).
Маленькі відвідувачі локації із захватом вчились робити прикраси з бісеру, ляльки-обереги з ниток, різноманітні сувеніри, ліпили героїв мультфільмів.
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3262-4137-b230-336364626135/____2021_10.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-3761-4639-a637-373536653136/____2021_8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3737-3465-4533-b339-363231323263/____2021_14.jpg)