Гурток "Художнє ліплення" (керівник Наталія Лукащук ). Майстер-класи.
Канікули – особлива дитяча пора! Малеча їх з нетерпінням чекає, бо не потрібно йти на уроки і будь-якої миті можуть трапитися незвичайні події, пригоди і навіть чарівні дива.
Саме таку подію і можливість творити диво власними руками отримали вихованці хорової студії "Струмочок", які завітали на майстер-клас "Сувенірна підвіска".
Атмосфера фантазії, творчості, креативу, захоплення новим видом мистецтва, чудові власні прикраси - результат цієї пригоди!
Канікули – особлива дитяча пора! Малеча їх з нетерпінням чекає, бо не потрібно йти на уроки і будь-якої миті можуть трапитися незвичайні події, пригоди і навіть чарівні дива.
Саме таку подію і можливість творити диво власними руками отримали вихованці хорової студії "Струмочок", які завітали на майстер-клас "Сувенірна підвіска".
Атмосфера фантазії, творчості, креативу, захоплення новим видом мистецтва, чудові власні прикраси - результат цієї пригоди!
![](https://static.tildacdn.com/tild6461-6539-4537-b831-396132646264/395182853_8812711269.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6366-6565-4362-b562-653466633636/395321164_8812709969.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-3534-4131-b863-363263656164/395189198_8812708103.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-6466-4338-b033-643537653836/395410112_8812712569.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3761-3536-4364-b630-393662316635/395296090_8812711403.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-6339-4933-b138-633966393664/395338494_8812712169.jpg)