Новини

Колективи ЦТДіМ - фіналісти конкурсу "Зірочко, засвітись"

2 березня 2023 року в облмуздрамтеатрі відбувся фінал обласного конкурсу мистецтв "Зірочко, засвітись".

  • старший склад хору Народної хорової студії "Струмочок" художній керівник студії Олена Ващишина.
  • Народний художній колектив Хореографічний ансамбль "Тіп-Топ". Худ.кер. Лариса Купченко
  • Народний художній колектив Шоу-театр "КЛЕМ". Худ.кер. Ігор Суржан

стали фіналістами конкурсу. Отримали дипломи, медалі, подяки, подарунки та безліч емоцій.

480 учасників конкурсу «Зірочко, засвітись!» підкорювали найбільшу сцену Житомира

На восьмому конкурсі-фестивалі «Зірочко, засвітись!» свої таланти демонстрували дітки з усієї області. Творчі відбори проходили у Бердичеві, Коростені, Звягелі та Житомирі. Гала-концерт — на сцені Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

«Найбільша інтрига конкурсу — усі учасники стали лауреатами «Зірочка, засвітись!» 2023 року. Цьогоріч фестиваль особливий і ми захотіли відмітити усіх учасників, до того ж — кожен отримає подарунок», — каже Надія Юшкевич, голова Благодійного фонду «Надія Є».

«При оцінювані та виборі володаря гран-прі я більше керувалася емоціями. Цей номер розчулив та захопив», — Анастасія Залужна, представниця журі, членкиня правління «Благодійний фонд «Надія Є».

"Це справжнє свято! Дякую організаторам, що зуміли подарувати і дітям і глядачам стільки позитиву та краси", — ділиться емоціями глядачка Таїсія.

"Цьогорічний фестиваль набув особливого трепетного значення. Він є втіленням ідеї нескореності, незламності українського народу та віри в Перемогу" - Олександр Нечаєв, ведучий, член журі конкурсу.

Вітаємо наши колективи з перемогою і бажаємо нових творчих успіхів.