Вітаємо з черговою перемогою!!!
Народний хореографічний ансамбль "Тіп-Топ" - володар І премії
Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зіркові візерунки" (м. Львів, квітень 2023).
Участь брали понад 150 колективів зі всієї України та зарубіжжя. "Тіп-Топ" виступав у віковій категорії 12-15 років у номінації "Хореографічне мистецтво. Народна стилізація".
"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль "Тіп-Топ" (художній керівник Лора Купченко , керівник Альона Зазуляк , акомпаніатор Ганна-Вікторія Плахотнікова).
У захваті від наших колективів та їх талановитих педагогів і вихованців! Бажаємо нових перемог і досягнень, гарних танцювальних композицій, захоплених глядачів, натхнення і наснаги!
Україна непереможна!
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-6133-4662-b130-356137656361/339764540_2278540397.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-3566-4131-b036-363338373536/339697524_3604487473.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3266-6638-4361-a334-633061633436/339649145_1767768118.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6565-6233-4636-b334-373837373131/339557044_5642197122.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-6265-4834-b530-333838336234/339559283_2453434812.jpg)