Вітаємо з черговим успіхом ЄВГЕНІЮ КІРДУН, вихованку гуртка "Художнє ліплення" (керівник Наталья Лукащук ) - з перемогою у Міжнародному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Я МАЮ ТАЛАНТ"
У захваті від наших вихованців та їх чудових педагогів! Бажаємо нових перемог і досягнень, здоров'я, наснаги, натхнення для створення гарних і цікавих творів! Все Україна буде!
У захваті від наших вихованців та їх чудових педагогів! Бажаємо нових перемог і досягнень, здоров'я, наснаги, натхнення для створення гарних і цікавих творів! Все Україна буде!
![](https://static.tildacdn.com/tild3863-3137-4632-a130-663432343633/348896088_1181140035.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-3864-4665-a634-343465396464/348817201_2663664291.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3466-4032-b731-333634393435/348557171_2521162808.jpg)