У Житомирському Центрі творчості дітей і молоді пройшов підсумковий освітній форум за участі заступниці Міністра освіти і науки України Віри Рогової та керівництва Житомирської області та міста.
Звітували про здобутки в галузі освіти за 2022 рік.
Народні художні колективи нашого ЦТДіМ - Хорова студія "Струмочок", Ансамбль спортивного бального танцю "Ритм та шоу-театр "КЛЕМ" порадували освітян області і високоповажних гостей своєю творчістю.
Ведучий-модератор форуму - Олександр Нечаєв
Ми тримаємо освітній фронт!
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3261-4635-b336-363333393131/322450832_6993741150.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3139-6361-4065-b731-613362363735/321458233_4716585584.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6431-6630-4464-b535-393330613465/322183627_1470044703.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3830-4566-a366-303834366331/321443201_1582377218.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6666-3639-4761-b234-383730346532/320760222_8434901435.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-3535-4566-b463-386138333362/321947235_6672240218.jpg)