Вітаємо з чудовим успіхом
МАРІЧКУ ВИСОЦЬКУ,
КРІСТІНКУ МУЗИКУ,
УЛЯНКУ КУЛІШ,
ВЛАДА ЛИСАКА,
АРТЕМА ПЕРМІНОВА,
СОФІЙКУ КАРАКОЙ, -
вихованців груп початкового рівня навчання гуртка "Декоративна композиція" (керівник Valeriy Savenets ), які стали переможцями і дипломантами конкурсу дитячого малюнка "Місто Жита і Миру" живописно-графічного, малярського пленеру Житомирської обласної організації Національної спілки художників України!
МАРІЧКУ ВИСОЦЬКУ,
КРІСТІНКУ МУЗИКУ,
УЛЯНКУ КУЛІШ,
ВЛАДА ЛИСАКА,
АРТЕМА ПЕРМІНОВА,
СОФІЙКУ КАРАКОЙ, -
вихованців груп початкового рівня навчання гуртка "Декоративна композиція" (керівник Valeriy Savenets ), які стали переможцями і дипломантами конкурсу дитячого малюнка "Місто Жита і Миру" живописно-графічного, малярського пленеру Житомирської обласної організації Національної спілки художників України!
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-3761-4264-b436-356261306230/373692769_8515893866.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-6362-4535-a161-333831386466/374731043_8515894066.jpg)