Золота осінь не тільки надихає своєю неповторною палітрою митців та мрійників, а й радує приємними подіями і нагородами творчий колектив студії «Юний художник» Житомирського Центру творчості дітей і молоді.
Марта Грицанюк, Євгеній Цимбалюк, Анастасія Таратіна, Сашко Лазарчук, Артур Віниченко вибороли перемогу в 23 Міжнародному конкурсі дитячого малюнку в Болгарії (м. Нова Загора).
В мистецькому конкурсі брало участь 2978 учасників із 31 країни світу – Бангладеш, Білорусь, Болгарія, Німеччина, Греція,Єгипет, Індія, Індонезія, Казахстан, Кіпр, Китай, Латвія, Литва, Мексика, Молдова, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Північна Македонія, Словаччина, Словенія, Сербія, Тайланд, Турція, Україна, Угорщина, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія.
Хлопчики та дівчатка студії «Юний художник» нагороджені дипломами, а також творчий колектив відзначений колективною нагородою за цікаву серію робіт, яка надійшла до Міжнародного конкурсу.
Молодці, юні художники!!! Так тримати!!! Нових злетів вам і перемог, міцного здоров’я, творчих ідей та невичерпної енергії!!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-3834-4232-a433-393363366262/244442277_6300996663.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3331-6130-4161-a363-316235623539/244437265_6300991849.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3839-4038-a139-656434653066/244285534_6300993033.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6633-3338-4165-b936-313735616138/244445236_6300994353.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-3963-4233-b632-333531366239/244445944_6300995286.jpg)