НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ!
Вітаємо з чудовим успіхом Ангеліна Іванюха (керівник Світлана Колядич), Анастасія Іванюха (керівник Миколай Полівода), Тимофія Качура (керівник Ирина Падюк)
1-12 жовтня 2023 року українські фестини в Туреччині пройшли у культурному центрі ASSİM в місті Анталія. ГО "Українська родина" та ГО "Відродження нації" (Україна). Захід був масштабний. Більше 500 учасників впродовж 8 годин дивували своїми неймовірними роботами та виступами з Туреччини м. Анталія, Кушадасі Айдин, Познані - Польщі, України - Житомира, Іршанська, Баранівки, Звягеля, Ніжина, Борисполя, Василькова, Прилук, Харкова, Лохвиці, Чернігова, Попільні, Ємільчино, Полтави, Києва, Черняхова.
УКРАЇНСЬКІ ФЕСТИНИ в рамках Міжнародного україно-турецького фестивалю-зустрічі "STARS OF TURKEY" разом з організаторами, учасниками, пройшли на високому рівні: неймовірна атмосфера, виступи сольних виконавців на найвищому рівні, нові знайомства та коло друзів залишаться назавжди в пам'яті всіх, хто став дотичним до культурно-дипломатичної зустрічі.
Дуже приємно, що наші вихованці та керівники були у складі делегації від України на такому КРУТОМУ ЗАХОДІ та феєричному дійстві.
Дякуємо БФ Надія Є, Надії Юшкевич та Олександру Нечаєву за організацію цієї поїздки на честь 10-річчя Благодійного фонду НАДІЯ Є
Вітаємо з чудовим успіхом Ангеліна Іванюха (керівник Світлана Колядич), Анастасія Іванюха (керівник Миколай Полівода), Тимофія Качура (керівник Ирина Падюк)
1-12 жовтня 2023 року українські фестини в Туреччині пройшли у культурному центрі ASSİM в місті Анталія. ГО "Українська родина" та ГО "Відродження нації" (Україна). Захід був масштабний. Більше 500 учасників впродовж 8 годин дивували своїми неймовірними роботами та виступами з Туреччини м. Анталія, Кушадасі Айдин, Познані - Польщі, України - Житомира, Іршанська, Баранівки, Звягеля, Ніжина, Борисполя, Василькова, Прилук, Харкова, Лохвиці, Чернігова, Попільні, Ємільчино, Полтави, Києва, Черняхова.
УКРАЇНСЬКІ ФЕСТИНИ в рамках Міжнародного україно-турецького фестивалю-зустрічі "STARS OF TURKEY" разом з організаторами, учасниками, пройшли на високому рівні: неймовірна атмосфера, виступи сольних виконавців на найвищому рівні, нові знайомства та коло друзів залишаться назавжди в пам'яті всіх, хто став дотичним до культурно-дипломатичної зустрічі.
Дуже приємно, що наші вихованці та керівники були у складі делегації від України на такому КРУТОМУ ЗАХОДІ та феєричному дійстві.
Дякуємо БФ Надія Є, Надії Юшкевич та Олександру Нечаєву за організацію цієї поїздки на честь 10-річчя Благодійного фонду НАДІЯ Є
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-3430-4434-a666-663162383931/391707866_6696076333.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3338-3035-4235-b437-316561623334/391717083_6696074960.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3737-6265-4430-a231-393164343539/391714184_6696059613.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3563-3231-4535-b334-623533393137/IMG_20231015_191022.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-6166-4762-b339-656262336434/391687129_6696075310.jpg)