Новини

Наші в Туреччині

НАШІ В ТУРЕЧЧИНІ!

Вітаємо з чудовим успіхом Ангеліна Іванюха (керівник Світлана Колядич), Анастасія Іванюха (керівник Миколай Полівода), Тимофія Качура (керівник Ирина Падюк)

1-12 жовтня 2023 року українські фестини в Туреччині пройшли у культурному центрі ASSİM в місті Анталія. ГО "Українська родина" та ГО "Відродження нації" (Україна). Захід був масштабний. Більше 500 учасників впродовж 8 годин дивували своїми неймовірними роботами та виступами з Туреччини м. Анталія, Кушадасі Айдин, Познані - Польщі, України - Житомира, Іршанська, Баранівки, Звягеля, Ніжина, Борисполя, Василькова, Прилук, Харкова, Лохвиці, Чернігова, Попільні, Ємільчино, Полтави, Києва, Черняхова.

УКРАЇНСЬКІ ФЕСТИНИ в рамках Міжнародного україно-турецького фестивалю-зустрічі "STARS OF TURKEY" разом з організаторами, учасниками, пройшли на високому рівні: неймовірна атмосфера, виступи сольних виконавців на найвищому рівні, нові знайомства та коло друзів залишаться назавжди в пам'яті всіх, хто став дотичним до культурно-дипломатичної зустрічі.

Дуже приємно, що наші вихованці та керівники були у складі делегації від України на такому КРУТОМУ ЗАХОДІ та феєричному дійстві.

Дякуємо БФ Надія Є, Надії Юшкевич та Олександру Нечаєву за організацію цієї поїздки на честь 10-річчя Благодійного фонду НАДІЯ Є