Приємним солодким сюрпризом до зимових свят стали подарунки від Міграційної служби Житомирської області для вихованців "Народного художнього колективу" студії образотворчого мистецтва "Юний художник" Житомирського Центру творчості дітей і молоді
За активну участь в обласних, Всеукраїнських конкурсах дитячої творчості: " Я в безпеці з МВС", "МВС очима дітей" та інших мистецьких проектах студійці отримали набори цукерок, щоб шкільні канікули стали веселими та " солодкими"
Дякуємо Міграційній службі Житомирської області за те, що підтримуєте та заохочуєте юних художників Житомирського Центру творчості дітей і молоді !!!!!
За активну участь в обласних, Всеукраїнських конкурсах дитячої творчості: " Я в безпеці з МВС", "МВС очима дітей" та інших мистецьких проектах студійці отримали набори цукерок, щоб шкільні канікули стали веселими та " солодкими"
Дякуємо Міграційній службі Житомирської області за те, що підтримуєте та заохочуєте юних художників Житомирського Центру творчості дітей і молоді !!!!!
![](https://static.tildacdn.com/tild3262-6361-4565-a234-363533356435/418867429_2464711642.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6234-6233-4666-b434-346563663931/419008332_2464711742.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6639-3232-4230-a133-393733643661/419019498_2464711724.jpg)