В рамках Тижня безпеки для вихованців ЦТДіМ працівники ДСНС провели заняття з мінної безпеки. Юлія Себастьянова, прес-офіцер ГУ ДСНС України в Житомирській області, розповіла про вибухонебезпечні предмети та правильні дії при їх виявленні. Вихованці переглянули мультфільм про мінну безпеку і активно відповідали на запитання. Дякуємо батькам наших вихованців, співробітникам ДСНС Тетяні Власюк і Віктору Єлсукову, за допомогу в організації і проведенні такого потрібного цікавого і змістовного заняття.
![](https://static.tildacdn.com/tild3166-3731-4164-b862-353134306138/439213390_4055849656.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-6365-4233-a664-623835363232/439227624_4055849356.jpg)