«Спалах миті»
Рік незламності у фото. Період з 24-го лютого 2022-го року по 24-те лютого 2023-го року на своїх світлинах зобразив житомирський фотограф Леонід Шевчук.
Відкриття виставки керівника гуртка «Фотомистецтво» Житомирського Центру творчості дітей і молоді департаменту освіти Житомирської міської ради Леоніда Шевчука в Домі української культури.
57 фотокартин із болем та емоціями, що пережила Житомирщина за 365 днів війни.
Рік незламності у фото. Період з 24-го лютого 2022-го року по 24-те лютого 2023-го року на своїх світлинах зобразив житомирський фотограф Леонід Шевчук.
Відкриття виставки керівника гуртка «Фотомистецтво» Житомирського Центру творчості дітей і молоді департаменту освіти Житомирської міської ради Леоніда Шевчука в Домі української культури.
57 фотокартин із болем та емоціями, що пережила Житомирщина за 365 днів війни.
![](https://static.tildacdn.com/tild6162-3130-4262-b130-313338356462/331392175_5757837070.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3562-6366-4565-b862-303433616261/331774409_1907274268.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-6264-4932-b035-343863656235/331540920_1954303274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3433-6335-4264-b135-306331393933/331481830_7804687368.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3566-3561-4234-b539-316532356232/331748804_7454254904.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6266-6433-4463-b738-646537323162/331799518_7191830130.jpg)