![](https://static.tildacdn.com/tild3363-3531-4132-a534-356238366336/photo1694442378.jpeg)
Свято відкритих дверей!
16 вересня (субота) 2023 року з 12:00 до 16:00 Центр творчості дітей і молоді запрошує усіх дітей і батьків нашого міста!
Ви можете обрати гурток або творче об'єднання за інтересом, поринути у захоплюючий світ музики, танцю, театрального мистецтва, образотворчого мистецтва, дизайну, в'язання, вишивки, художньої пластики, мистецтва фотографії, м'якої іграшки, флористики, природи і мистецтва.
А також поспілкуватись з педагогами і відчути атмосферу творчості і щасливого дитинства .