26 грудня 2023 року відбувся святковий новорічний концерт ансамблю "Посмішка". Ми згадували події і успіхи 2023 року, подорожі та пригоди. На піднесеному настрої танцювали один для одного і для батьків, танці-привітання, святкові, сумні і жартівливі.
Напрочуд теплу атмосферу допоміг створити зірковий ведучий нашого заходу Олександр Нечаєв.
Не зважаючи на те, що концерт був з перервою на повітряну тривогу, дітки і батьки встигли обмінятись посмішками та зарядитись рішучістю на успіхи в наступному році.
Дякуємо ЗСУ!!!
Перемога попереду!
"Народний художній колектив" ансамбль танцю "Посмішка" (художній керівник Марина Прокопчук, керівник Сергій Світельський, акомпаніатор Марина Бобунова).
Напрочуд теплу атмосферу допоміг створити зірковий ведучий нашого заходу Олександр Нечаєв.
Не зважаючи на те, що концерт був з перервою на повітряну тривогу, дітки і батьки встигли обмінятись посмішками та зарядитись рішучістю на успіхи в наступному році.
Дякуємо ЗСУ!!!
Перемога попереду!
"Народний художній колектив" ансамбль танцю "Посмішка" (художній керівник Марина Прокопчук, керівник Сергій Світельський, акомпаніатор Марина Бобунова).
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-3639-4338-a232-613132313334/414156695_1221452396.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6339-6334-4531-b163-376338393964/414141919_1221452396.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6666-4636-b163-353763663033/414133709_1221452395.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-6431-4636-a662-373433363238/414136008_1221452396.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-6565-4135-b233-646439393666/414082755_1221452393.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3763-6662-4438-a532-386566663562/413932872_1221452393.jpg)