Новини

Захід до Дня Єдності "Разом Переможемо"

24 січня 2024 року (середа) о 17:00 з нагоди Дня єдності та 700 днів спротиву у Житомирському Центрі творчості дітей і молоді відбувся захід "Разом переможемо!"

- спільний малюнок дитячими долоньками
- спільне виконання пісні
- патріотична вікторина
- спільна руханка вихованців, керівників та співробітників.
- спільний ланцюг Єдності

Олександра Загребельна - керівник шоу-театру КЛЕМ: "Я дуже хотіла, щоб всі вихованці змогли об'єднатися в танці, адже в Центрі творчості займаються дітки в гуртках різного спрямування. І нам все вдалося - танцювали усі.

Ольга Воробйова - керівник гуртка "Основи дизайну":
ми хочемо, щоб дітки кожного колективу залишили відбитки своїх долоньок, як символ нашої Єдності.

Валентина Оргіш - зав.художнім відділом. "Діти нашого Центру роблять багато концертів та сувенірів для ЗСУ, а сьогоднішній патріотичний захід ми хочемо зробити саме для дітей, щоб вони відчули себе головними на цьому святі Єдності та віри в Перемогу"

Олена Ващишина - худ.керівник хорової студії "Струмочок" - Для нашого колективу дуже відповідально виконувати Гімн України та до свята ми підготували пісню "Заспіваймо пісню за Україну", яку хочемо виконати з усіма глядачами.

Тетяна Паламарчук - заступник директора з навчально-виховної роботи: "Сподіваємось, що захід пройде без повітряних тривог і діти в повній мірі зможуть насолодитися атмосферою свята"

Леонід Шевчук - керівник гуртка "Мистецтво фотографії"-

"Сьогодні всі вихованці та керівники дуже красиві, у вишиванках та з гарним настроєм. Тому вихованці нашого гуртка хочуть зробити яскраві фотознімки кожному, хто долучився до заходу."

фотографи Дмитро Ільченко, Богдан Літвинчук, Ольга Скумін, Богдан Гнитецький

Репортажі у ЗМІ про захід за посиланнями нижче:

https://times.zt.ua/razom-peremozhemo-v-zhytomyrskomu.../
https://suspilne.media/669820-malunki-dolonami-ta.../...