Новини

Заняття-розвага "Казковий світ" у Посмішці

"Народний художній колектив" ансамбль танцю "Посмішка" (художній керівник Марина Прокопчук, керівник Сергій Світельський, акомпаніатор Марина Бобунова).

Заняття-розвага-забава "Казковий світ" напередодні Хелловіну.

Танцювали під страхітливу музику, перевтілюючись у казкові образи, імітували рухи основних персонажів Хелловіну - чорного кота, кажана, іншопланетян, ворожки, зомбі, привидів..., гралися в рухомі ігри в естрадній манері "зачароване дзеркало" на синхронність виконання, продовжували навчатися вмінням імпровізувати, фантазувати, новим рухам та їх поєднанню у хореографічних композиціях, готувалися до нових виступів у концертах і конкурсах.

Назва Хелловіну, який походить від свята Самайн древніх кельтів, є спрощеною формою словосполучення All Hallows’ evening - Вечір усіх святих.

Кельти для відлякування злих духів робили ліхтарі з ріпи, яку в США замінили гарбузом.

Культовий силует відьми на тлі повного місяця - класичний символ Хелловіну, а кажани та чорні коти - неодмінні атрибути. Все, що має містичний або лякаючий зміст, стало асоціюватися з Хелловіном. Звідси і символи привидів, вампірів, опудал...

Щороку на Хелловін діти одягають костюми та ходять від будинку до будинку, запитуючи "Trick ot treat" , що українською означає «Цукерки або смерть» чи «Гаманець або життя»,за що господарі дають їм солодощі.

Яблука в карамелі, гарбузяний пиріг, яблучний хліб, карамельний попкорн - дуже популярні страви, які готують до Дня всіх святих.