Незабаром настане новий 2024 рік - рік Дракона
Сподіваємося, він стане дійсно переможним для українського народу!
І знову в наших оселях запанує мир, додому повернуться наші Захисники, а на концертах Дитяча хорова студія Струмочок / Children's Choir Studio Strumochok звучатимуть лише веселі пісні про щасливе дитинство в мирній Україні
Вітаємо всіх з Новим роком!
Нехай у 2024 році крила Дракона будуть до вас лагідними, і нехай ваші мрії злітають, наче на крилах!
Сподіваємося, він стане дійсно переможним для українського народу!
І знову в наших оселях запанує мир, додому повернуться наші Захисники, а на концертах Дитяча хорова студія Струмочок / Children's Choir Studio Strumochok звучатимуть лише веселі пісні про щасливе дитинство в мирній Україні
Вітаємо всіх з Новим роком!
Нехай у 2024 році крила Дракона будуть до вас лагідними, і нехай ваші мрії злітають, наче на крилах!
![](https://static.tildacdn.com/tild3531-3532-4131-a466-633164303133/415015750_7596112228.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6164-6338-4437-a466-623739643736/414975591_7596113361.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6232-6463-4034-a637-623738393838/414970930_7596112361.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3736-4561-b562-353661326133/415027322_7596131661.jpg)