Новини

Анастасія Іванюха - Степендіат ОДА.

Вітаємо з черговим успіхом!!! Настя - степендіат Житомирської обласної державної адміністрації.

Анастасія Іванюха - багаторазова володарка Гран-пріІ і найвищих нагород у номінаціях "Авторська пісня" та "Естрадний вокал" Міжнародних конкурсів і фестивалів мистецтв

"Народний художній колектив" студія естрадної пісні (керівник Миколай Полівода ).

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко призначив 20 щорічних стипендій обдарованій молоді. Відповідне розпорядження Бунечко підписав 8 серпня 2023 року.

«Призначити 20 щорічних стипендій Житомирської обласної державної адміністрації особам з числа обдарованої молоді по 10 000,00 гривень кожному», - зазначається у документі.

За наукові досягнення призначено 6 стипендій, за творчі досягнення – 5, за спортивні досягнення – 6, за особисту мужність – 1, за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху – 2.

"Сьогодні 20 молодих обдарованих юнаків та дівчат - переможців у п’яти номінаціях - отримали подяки від Міністерства молоді та спорту та грошові сертифікати від Житомирської обласної військової адміністрації. Своєю роботою та наполегливістю вони довели, що вони найкращі. Щиро подякував молоді за їх досягнення", - йдеться у дописі Віталія Бунечка.

Вручення стипендій відбувалося в Домі української культури.