Вітаємо з черговим успіхом!!! Настя - степендіат Житомирської обласної державної адміністрації.
Анастасія Іванюха - багаторазова володарка Гран-пріІ і найвищих нагород у номінаціях "Авторська пісня" та "Естрадний вокал" Міжнародних конкурсів і фестивалів мистецтв
"Народний художній колектив" студія естрадної пісні (керівник Миколай Полівода ).
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко призначив 20 щорічних стипендій обдарованій молоді. Відповідне розпорядження Бунечко підписав 8 серпня 2023 року.
«Призначити 20 щорічних стипендій Житомирської обласної державної адміністрації особам з числа обдарованої молоді по 10 000,00 гривень кожному», - зазначається у документі.
За наукові досягнення призначено 6 стипендій, за творчі досягнення – 5, за спортивні досягнення – 6, за особисту мужність – 1, за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху – 2.
"Сьогодні 20 молодих обдарованих юнаків та дівчат - переможців у п’яти номінаціях - отримали подяки від Міністерства молоді та спорту та грошові сертифікати від Житомирської обласної військової адміністрації. Своєю роботою та наполегливістю вони довели, що вони найкращі. Щиро подякував молоді за їх досягнення", - йдеться у дописі Віталія Бунечка.
Вручення стипендій відбувалося в Домі української культури.
Анастасія Іванюха - багаторазова володарка Гран-пріІ і найвищих нагород у номінаціях "Авторська пісня" та "Естрадний вокал" Міжнародних конкурсів і фестивалів мистецтв
"Народний художній колектив" студія естрадної пісні (керівник Миколай Полівода ).
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко призначив 20 щорічних стипендій обдарованій молоді. Відповідне розпорядження Бунечко підписав 8 серпня 2023 року.
«Призначити 20 щорічних стипендій Житомирської обласної державної адміністрації особам з числа обдарованої молоді по 10 000,00 гривень кожному», - зазначається у документі.
За наукові досягнення призначено 6 стипендій, за творчі досягнення – 5, за спортивні досягнення – 6, за особисту мужність – 1, за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху – 2.
"Сьогодні 20 молодих обдарованих юнаків та дівчат - переможців у п’яти номінаціях - отримали подяки від Міністерства молоді та спорту та грошові сертифікати від Житомирської обласної військової адміністрації. Своєю роботою та наполегливістю вони довели, що вони найкращі. Щиро подякував молоді за їх досягнення", - йдеться у дописі Віталія Бунечка.
Вручення стипендій відбувалося в Домі української культури.
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-3633-4764-a637-656565383632/367004845_1034370571.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6266-6666-4237-a232-393137343637/366959534_1034370431.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3466-6230-4666-b031-636131666261/a6971ddc1f4ca2fe4b32.jpg)