У Києві 4-5 листопада 2023 року пройшов благодійний фестиваль Bitz Donor Fest, метою якого стала надзвичайно важлива і необхідна справа - збір крові для наших захисників - воїнів ЗСУ, порятунку їх життів і здоров'я!
Дякуємо "Народному художньому колективу" шоу-театру "КЛЕМ" (художній керівник Ігор Суржан, керівники Олександр Нечаєв, Олександра Загребельна) за участь у надзвичайно благородній справі, успішний виступ з новою програмою!
Дякуємо Департамену освіти ЖМР (Світлана Ковтуненко, Тетяна Мяновська) за фінансове забезпечення участі у заході!
Разом Ми Сила!
Разом до Перемоги!
Дякуємо "Народному художньому колективу" шоу-театру "КЛЕМ" (художній керівник Ігор Суржан, керівники Олександр Нечаєв, Олександра Загребельна) за участь у надзвичайно благородній справі, успішний виступ з новою програмою!
Дякуємо Департамену освіти ЖМР (Світлана Ковтуненко, Тетяна Мяновська) за фінансове забезпечення участі у заході!
Разом Ми Сила!
Разом до Перемоги!
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-3632-4532-a532-313539653530/396942380_8861476364.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6262-4262-a430-623161323730/399825871_8861475231.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-3534-4334-b264-623234366630/396938378_8861476631.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3862-3631-4232-a166-303832386534/399830112_8861475698.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-3231-4461-b732-373264343963/396931034_8861476831.jpg)