Новини

Всеукраїнський оздоровчо-фізкультурний захід «Рух – це здорово!»

 8 червня 2021 року, за участю заступника Міністра освіти і науки України Віри Рогової відбувся Всеукраїнський оздоровчо-фізкультурний захід «Рух – це здорово!».

Захід був присвячений Міжнародному Дню захисту дітей та проходив одночасно в усіх регіонах України. Центром цього дня став Житомир. 

Вихованці Центру творчості долучились до святкової програми і презентували свої номери на головній сцені стадіону і локаціях.

У заході брали участь "Народні художні колективи" студія "Юний художник", хореографічні ансамблі "Посмішка", "Ритм", "Тіп-Топ" і шоу-театр "Клем"!

Програма заходу для дітей включала спортивні ігри та поєдинки: айкідо, акробатика, акробатична йога, баскетбол, боулінг, волейбол, гімнастика, єдиноборства, катання на роликах, козацькі забави (показове шоу), конкурс малюнків, кросфіт, лего, практичні запуски автомоделей та авіакартових моделей, середньовічні історичні поєдинки, скандинавська ходьба, стрільба з лука, стронгмен-шоу, тайбо, турнір бейблейд, фітнес, хокей на траві, черлідинг, шахи, показові виступи школи юних десантників, змагання з Cool Games та футболу.