Марійку Лазарчук
Полінку Чубарук
з перемогою в Міжнародному конкурсі-виставці молодіжного малюнка в Болгарії "24th INTERNATIONAL YOUTH ART EXHIBITION NOVA ZAGORA-2022", де журі та глядачі оцінювали 3217 малюнків юних художників з 32 країн світу: Бангладеш, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Єгипет, Індія, Індонезія, Іран, Канада, Кіпр, Китай, Латвія, Литва, Польща, Португалія, Румунія, США, Північна Македонія, Словаччина, Словенія, Сербія, Тайланд, Турція, Україна, Хорватія, Чорногорія, Чехія та інші.
Бажаємо юним майстриням пензля міцного здоров'я, натхнення, нових здобутків і перемог, мирного навчального року!
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-3232-4133-b337-623162353231/306185528_6280668656.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-6366-4339-a463-643062313430/306087086_6280669056.jpg)