Новини

Шоу-театр "Клем" здобув перемогу у міжнародному конкурсі "Wonder fest Georgia – Карпати"

З 9 по 12 грудня 2021 року у місті Яремче пройшов багатожанровий міжнародний грузинсько-український конкурс "Wonder fest Georgia – Карпати ". Народний художній колектив "Шоу-театр "КЛЕМ" Житомирського Центру творчості дітей і молоді здобув "Міні Гран прі" та перше місце в оригінальному жанрі.

Шоу-театр "КЛЕМ" посів перше місце в оригінальному жанрі, а у фіналі конкурсу отримав найвищу нагороду для хореографічних і театральних колективів – "Міні Гран прі".


https://suspilne.media/189102-sou-teatr-klem-z-zitomira-zdobuv-peremogu-u-miznarodnomu-konkursi-wonder-fest-georgia-karpati/


"Понад 100 колективів і солістів з України і Грузії демонстрували свою творчість у різних номінаціях конкурсу. Ми представляли номер "Євробачення по-українськи", в якому робили пародії на зірок пісенного конкурсу "Євробачення". Своїм виступом "КЛЕМ" також завершив гала-концерт переможців. Про це подбали організатори, які хотіли, аби всі конкурсанти побачили яскравий і оригінальний колектив, який є окрасою будь-якого фестивалю".
Керівник Олександр Нечаєв

Житомирян запросили в Грузію, Ігор Суржан, Олександр Нечаєв, Анна Безпалюк (Ільїна) отримали подяки за виховання творчої молоді.

Вихованці ЦТДіМ також чудово провели час у казці зимових Карпат. Водоспад Пробій, оглядова екскурсія, катання з гори на крижанках, карпатська кухня (особливо банош і бограч) залишили неймовірні спогади в серцях і душах дітей та їх наставників.

Шоу-театр "КЛЕМ" висловлює щиру подяку Департаменту освіти Житомирської міської ради та адміністрації Центру творчості дітей і молоді за постійну підтримку і можливість брати участь у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

У нас найкращі колективи та їх керівники!!!