Новини

Шоу-театр КЛЕМ – виграв І місце на Всеукраїнському різдвяному конкурсі у м. Київ   Народний художній колектив шоу-театр «КЛЕМ» Житомирського Центру творчості дітей і молоді став лауреатом І премії Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Новорічно-різдвяні барви», що проходив у м. Київ 25-26 грудня 2020 року.

   Серед учасників з усіх куточків України Житомирським артистам не було рівних. На конкурс колектив привіз свій славнозвісний номер «Заяча дискотека», де вихованці віком від 14 до 17 років виконували пародії на зірок естради. Оля Полякова, Марув, Софія Ротару, Дзідзьо, Вєрка Сердючка, Михайло Поплавський та інші зірки у виконанні юних артистів вразили і глядачів і журі.

Заслужений артист України доцент факультету хореографічного мистецтва Дмитро Базела відмітив кропітку та професійну роботу керівників та вихованців шоу-театру «КЛЕМ» та поділився як, на його думку, зробити номер ще цікавішим.

   Заслужена артистка України, солістка Національної Філармонії України Тетяна Школьна подякувала всім вихованцям за влучні пародії на зірок, керівникам за режисуру та музичне і костюмоване втілення задуму, а також дала свої поради щодо номеру.

Керівник шоу-театру «КЛЕМ» Олександр Нечаєв:

«Я дуже хвилювався за виступ нашого колективу, адже для участі у цьому конкурсі ми долучили нових наших вихованців, а деякі з них виходили на велику сцену вперше. Але, незважаючи на складні умови для перевдягання на сцені і хвилювання перед виступом, ми впоралися і отримали гідну нагороду. Також цінними були поради журі».

 Керівник колективу Анна Курлянчик:

«Нам дуже було приємно, що нас високо оцінили. Окрім кубка, медалей, дипломів і подяк ми отримали безкоштовні квитки у Київський зоопарк, де наші юні вихованці змогли дуже емоційно провести час. Жирафи, слони, мавпочки, тигри, леви, зебри, лами та безліч інших тварин дуже сподобалися дітям».

   Окрім того, керівники колективу організували для своїх підопічних цікаву розважальну програму: Головна ялинка України, скляний міст, Володимирська гірка, прогулянка Хрещатиком, скуштували відому Київську перепічку та придбали подарунки на новорічному ярмарку.

Художній керівник колективу Ігор Суржан:

«Цей рік був дуже складним і хотілося для наших КЛЕМівців організувати цікаву передноворічну подорож у столицю. Після запрошення на конкурс ми вирішили об’єднати корисне з цікавим. Дякуємо всім!».

 Ми щиро вітаємо шоу-театр «КЛЕМ» з черговою перемогою і з наступаючими святами. Бажаємо міцного здоров’я та нових творчих успіхів в Новому 2021 році!