Щиро вітаємо шоу-театр "КЛЕМ" з І місцем на Міжнародному конкурсі "ProFest", де на одній сцені змагалися Україна, Грузія, Білорусь та Турція. Кубок, медалі, дипломи, подяки, Сертифікати на 250 євро, запрошення у Грузію, призи від спонсорів, безкоштовні атракціони в Ігроленд та безліч емоцій КЛЕМ везе в Житомир.
Деякі наші вихованці виходили на сцену вперше, і справились
!!!!
Щиро дякуємо Департаменту освіти за можливість взяти участь у цьому маштабному конкурсі!!!
Хто забере Гран Прі стане відомо по завершенню фестивалю. Чекаємо результатів!
![](https://static.tildacdn.com/tild3366-3862-4666-b632-303665303261/243927731_3770294309.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3266-4139-a635-653736383961/243941610_3770294306.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6531-3931-4938-b733-626366646436/244775304_3770298666.jpg)