З нагоди Дня Фотографії гурток "Мистецтво фотографії" Житомирського Центру творчості дітей і молоді оголошують акцію на підтримку ЗСУ
"Зроби фото - підтримай ЗСУ".
Акція триває з 9 по 31 січня 2024 року.
Запрошуємо усіх друзів, приятелів, сусідів, знайомих і незнайомців приєднуватися до наших СУПЕРЦІКАВИХ ЗАХОДІВ і разом зі "Зразковим художнім колективом" аматорським гуртком "Мистецтво фотографії" (керівник - відомий український фотожурналіст Леонід Шевчук) залишити свій слід в ІСТОРІЇ!
"Зроби фото - підтримай ЗСУ".
Акція триває з 9 по 31 січня 2024 року.
Запрошуємо усіх друзів, приятелів, сусідів, знайомих і незнайомців приєднуватися до наших СУПЕРЦІКАВИХ ЗАХОДІВ і разом зі "Зразковим художнім колективом" аматорським гуртком "Мистецтво фотографії" (керівник - відомий український фотожурналіст Леонід Шевчук) залишити свій слід в ІСТОРІЇ!
![](https://static.tildacdn.com/tild3063-3162-4661-a131-383561316239/418986556_8946251259.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3563-3161-4834-b834-323435383637/417392794_8946252026.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-3265-4339-b136-396562303761/417452484_8946254926.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3739-3466-4134-b165-613530326361/417552907_8946252426.jpg)