КАНІКУЛИ! ВІДПОЧИНОК! ТВОРЧІСТЬ!
Сьогодні департамент освіти і науки Житомирської ОВА за участі іноземних друзів провів освітній хаб "Дружній простір"!
Окрасою заходу стали виступи вихованців Центру творчості дітей і молоді, багаторазових переможців Всеукраїнських і Міжнародних вокальних конкурсів - народної хорової студії "Струмочок" (художній керівник Елена Ващишина ) та вихованки народної студії естрадної пісні Анастасія Іванюха (керівник Миколай Полівода ).
Миру всім і злагоди! Все буде Україна!
Сьогодні департамент освіти і науки Житомирської ОВА за участі іноземних друзів провів освітній хаб "Дружній простір"!
Окрасою заходу стали виступи вихованців Центру творчості дітей і молоді, багаторазових переможців Всеукраїнських і Міжнародних вокальних конкурсів - народної хорової студії "Струмочок" (художній керівник Елена Ващишина ) та вихованки народної студії естрадної пісні Анастасія Іванюха (керівник Миколай Полівода ).
Миру всім і злагоди! Все буде Україна!
![](https://static.tildacdn.com/tild3134-3439-4762-b630-643034623931/338396983_1712142791.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3433-3132-4662-b232-306263353831/337975792_2215126672.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-6437-4065-b633-393534373939/338939027_2254173167.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-6331-4531-b363-653761373133/338914493_2144939511.jpg)